Wednesday , November 20 2019
Home / turkey / Son dakika: Babel sosyal medyadan açıkladı! "Hedefimdeki kişiler …" Galatasaray son dakika haberleri – Son dakika Galatasaray haberleri – Fotomaç – Son dakika Galatasaray haberleri – Photomaç – Son dakika Galatasaray haberleri – Photomaç – Son dakika Galatasaray haberleri – Fotomaç – Sonari dakika Galatasaray haberleri – Photomaç haberleri – Photo – Son dakika Galatasaray haberleri – Photo – Son dakika Galatasaray haberleri – Photo – Son dakika Galatasaray haberleri

Son dakika: Babel sosyal medyadan açıkladı! "Hedefimdeki kişiler …" Galatasaray son dakika haberleri – Son dakika Galatasaray haberleri – Fotomaç – Son dakika Galatasaray haberleri – Photomaç – Son dakika Galatasaray haberleri – Photomaç – Son dakika Galatasaray haberleri – Fotomaç – Sonari dakika Galatasaray haberleri – Photomaç haberleri – Photo – Son dakika Galatasaray haberleri – Photo – Son dakika Galatasaray haberleri – Photo – Son dakika Galatasaray haberleriSivasspor'a attığı goal sonrası "Çok konuşuyorsunuz" şeklinde bir işaret yapan Babel, "Hedefimdeki kişiler kim olduklarını biliyorlar" dedi. Hollandalı oyuncu Instagram hesabından yaptığı bu açıklama sonrası hesabını gizleme kararı aldı. Bu karar sosyal medyada taraftarlar arasında da konuşulurken, Babel'in neden böyle bir şey yaptığını anlayamayanlar kararı şaşkınlıkla karşıladı.

Süper Lig'in 8. haftasında Galatasaray ile Sivasspor karşı karşıya geldi. Sarı-kırmızılı takımın 3-2'lik üstünlüğüyle sona eren karşılaşmada şık bir goal at Babel, sevinci sırasında tribünlere bakarak goal "Çok konuşuyorsunuz" şeklinde bir iştı.

"ONLAR KENDİLERİNİ BİLİYOR"

Hollandalı yıldız, yaptığı el hareketinin yanlış anlaşıldığını belirtti ve Instagram hesabından şu ifadeleri kullandı;

'' Dün takım için önemli galibiyetti. Asist ve golümden dolayı çok memnunum. Aslan ailesinden goal sevincimi yanlış anlayan ve rahatsız olan warsa içten şekilde özür dilerim. The goal sevincinin hedefindeki kişiler kim olduklarını biliyorlar. "

(Görüntü beIN Sports'tan alınmıştır)

HESABINI GİZLEDİ!

Hollandalı oyuncu bu açıklama sonrasında gizli olmayan Instagram hesabını gizliye çevirdi ve kendisini takip etmeyenlerin yaptığı paylaşımlarını görmesini engelledi. Bu karar sosyal medya kullanıcıları ve taraftarların bir kısmınca şaşkınlıkla karşılandı.


Source link