Tuesday , November 19 2019
Home / turkey / Kemal Sunal'ın 'Meraklı Köfteci' filmi gerçek oldu!

Kemal Sunal'ın 'Meraklı Köfteci' filmi gerçek oldu!Mardin'in Artuklu ilçesinde bulunan bir tatlıcı dükkanında, akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Tatlı dükkanına girip baklava isteyen bir kadın, saçından kopardığı kılları tatlının son diliminin içine koydu. Ardından iş yerinde çalışan ustayı yanına çağıran kadın, baklavadan saç çıktığını söyleyerek to ödemeden iş yerinden ayrıldı. Yaptığı tatlıdan emin olan usta kadının iş yerinden ayrılmasından dreams güvenlik kameralarını inceledi. İş yerindeki kamera kayıtlarını inceleyen tatlı ustası, kadının saçından kopardığı kılları baklavaya koyduğunu görünce şoka girdi.

'EMEK HIRSIZLIĞI ZORUMA GİTTİ'

Yaşanan olayla ilgili İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabirine konuşan Necmettin Usta, olayın yaşandığı gün sabah erken saatlerinde iş yerine geldiğini ve hamurunu yoğurduğunu söyledi. Usta, “Müşteri geldi baklava istedi. Bende yanında dondurma ile tatlıyı verdim. İşimi yapmak için içeri gittim. Kız prayed baklava yerken saçının telini koyuyor, sonra beni çağırdı. Baklavada got vari dedi. Bana bağırıp çağırdı. Ne yapacağımı şaşırdım. Hesap ödemeden çekti gitti. Bende 1 saat olayın şokundaydım. Kemal Sunal'ın filmindeki aynı senaryo burada oldu. Yedi yedi parmaklarını yaladı, çok üzüldüm. Bu yapılan emek hırsızlığıdır, 4 çocuğum var, onlar için çalışıyorum. Bu tür davranışların yapılması yanlış ”dedi.

İşletmeci İbrahim Usta ise olayın ilk kez başlarına geldiğini söyledi. Ibrahim Usta, "Gaziantep'ten buraya geldik. Gecen gün burada kayıtlarda olduğu comic baklavanın içine saçını koymuş bir kadın. Kemal Sunal'ın filmindeki comic köftenin içine Civi koyuyordu Hesap ödememek için. Daha sonra kamera kaydına baktık. ISIN aslı farklıymış. Afiyetle baklavasını yiyor and hesap ödememek için bunu yapıyor ”diye konuştu.

Yaşanan olay, Meraklı Köfteci filminde bir adamın, Kemal Sunal'ın yaptığı köfteleri yedikten sounds for ödememek için yemeğin içine cebinden


Source link