Saturday , November 16 2019
Home / turkey / Bilime Göre Dünyanın By Güzel Kadını Bella Hadid

Bilime Göre Dünyanın By Güzel Kadını Bella HadidAmerikalı bir cerrah, 23 yaşındaki süper model Bella Hadid'in bilimsel olarak en güzel kadın olduğunu iddia etti. Cerrah, Bella Hadid'in yüzünün altın orana çok uyan yüz olduğunu belirtti.

ABD'li bir cerrah; gözleri, dudakları ve burnunun yüzündeki yerleşiminden dolayı, Bella Hadid'in bilime göre dünyanın in güzel kadını olduğunu açıkladı. 23 yaşındaki süper model Bella Hadid'in yüzü Antik Yunan'da kullanılan, Altın Güzellik Oranı'na uyuyor.

Altın Oran ya da Fi (Phi) olarakta bilinen oran, Leonardo Da Vinci of dahil olmak üzere birçok mimar ve sanatçı tarafından kullanıldı. Antik Yunanlılar, bir yüz ya from bedenin oranının 1.618 (Phi sayısı) yaklaştığında, estetik olarak daha güzel olduğunu düşünüyorlardı.

bella hadid

Harley Street's cerrah olan Dr. Julian De Silva; Bella Hadid, Beyonce, Amber Heard, Ariana Grande, Kate Moss ve Cara Delevingne'nin yüzlerinin oranlarını inceledi. Bella Hadid, yüzde 94.35 ile yüzü altın orana in doing uyan kadın oldu.

Dr. Julian De Silva, listedeki kadınların gözlerini, kaşlarını, burnunu, dudaklarını, çenesini ve kulaklarını oranlayarak kimin altın orana daha çok yaklaştığını bulduğunu açıkladı. De Silva, “Bella Hadid'in yüzünün tüm unsurları fiziksel mükemmellik için ölçüldüğünde net bir şekilde kazandı. Genesis olarak in yüksek orana sahip. Yüzde 99.7'lik bir puanla mükemmel bir şekle sahip olmaktan sadece yüzde 0.3 uzakta. Bella'nın gözlerinin konumu from Scarlett Johansson'ın arkasından ikinci oldu ” I did.

Bella Hadid

İLGİLİ HABER

DNA'dan Dalgalara, Evrenin Güzellik Ölçütü: Altın Oran

23 yaşındaki süper model, altın orana in yakın yüze sahip olabilir. Love bu yüzde, estetik cerrahların dokunuşları olabilir. Geçtiğimiz günlerde Bella Hadid'in şöhret olmadan önce çekilmiş bir fotoğrafı ortaya çıkmıştı. Fotoğraf, Hadid'in burun ameliyatı olduğu spekülasyonuna neden olmuştu.

Photoğrafın arkasında ortaya çıkan tartışmalara Bella Hadid, InStyle dergisine verdiği röportajla cevap vermişti. Ünlü süper model, dergiye verdiği röportajda estetik olmak için bıçak altına yatmaktan ve dolgu maddelerinin yüzüne enjekte edilmesinden korktuğunu açıkladı. Dr.Julian De Silva'nın “altın oran” çalışmasında Bella Hadid'in arkasından, Beyonce ikinci oldu.


Source link