Wednesday , February 26 2020
Home / turkey / Almak istediği arabayı pahalı bulun Demet Özdemir, "Ünlü indirimi" yöntemine başvurdu

Almak istediği arabayı pahalı bulun Demet Özdemir, "Ünlü indirimi" yöntemine başvurduErkenci Kuş'tan dreams yeni projesi Evim dizisiyle izleyiciyle buluşacak olan Demet ÖzdemirI think it's good, and I have a geldi. Özdemir, gözünü pahalı bir arabaya dikti ancak sevilen oyuncunun hayalleri suya düştü.

İSTEDİĞİ ARABANIN FİYATINI PAHALI BULDU

Milliyet'in haberine göre, Demet Özdemir'in 700 bin TL değerindeki Mercedes marka otomobili çok beğendiği ve satın almak istediği öğrenildi. Ancak fiyat oyuncuya yüksek geldi. Özdemir, gönlünü kaptırdığı araba için devreye firm yetkililerini tanıyan bir oyuncu arkadaşını soktu.

"ÜNLÜ İNDİRİMİ YAPABİLİR MİSİNİZ?"

Aracı kişi telephones "Araç yeni geldi, biliyoruz. Fiyat biraz fazla. Demet için ünlü indirectimi yapabilir misiniz? 600 bin TL'ye alırız" diyerek, yetkililerden fiyatı aşağı çekmeleri için ricada bulund.

ARABAYI ALMAKTAN VAZGEÇTİ

Demet'in arabayı almak için başvurduğu bu yöntem from işe yaramadı. Güzel oyuncu olumsuz yanıttan dreams arabayı almaktan vazgeçti.

EVİM DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Demet Özdemir, başrollerini karizmatik oyuncu İbrahim Çelikkol ile paylaştığı Evim dizisiyle ekranlara yeniden dönecek. TV8'de yayınlanacak olan dizinin yayın tarihini kanalın sahibi Acun Ilıcalı katılıdığı programda duyurdu. Ilıcalı merakla beklenen dizinin 2 ay içerisinde başlayacağını açıkladı.


Source link