Tuesday , October 15 2019
Home / slovenia / Rdeči vragi znova le to toke – najslabši štart v zadnjih 30 letih

Rdeči vragi znova le to toke – najslabši štart v zadnjih 30 letih

Odlični napadalec Pierre-Emerick Aubameyang je še poglobil krizo Manchester United Photo: Reuters

You have to do so. For the Church and Nevaren Strel Andreasa Pereire odbil Bernd Leno. Topničarji so zapretili v 44. minuti, ko Bukayo Saka in Matteo Guendouzi is listed by ukaniti Davida de Gee. Kazen je prišla že v naslednjem napadu. Marcus Rashford je na robu kazenskega našel prostitute Scotta McTominaya, ki si je žogo naravnal na desnico in jo poslal pod prečko. Izjemen strel Škota, vratar Leno je bil nemočen.

Videosodnik priznal zadetek Aubameyanga
Trener Manchester United Ole Gunnar Solskjaer je bil še nasmejan ob odmoru, v nadaljevanju pa njegovi izbranci niso več našli prave igre. V 58. minuti je Saka podal of Pierra-Emericka Aubameyanga, ki se je izognil prepovedanemu položaju in Mato's natural nest. Stranski sodnik je najprej dvignil zastavico, se je oglasil videosodnik in zadetek je bil upravičeno priznan.

V zadnjih minutah skušali rdeči vragi priti do treh točk. V 92. minuti je s prostega strela z 20 metrov poskusil Rashford, blindfold je je izkazal Leno, ki je s stopped rešil točko. Gostitelji so večkrat streljali (16:10), blindfolding je imel Arsenal več strelov v okvir vrat (4: 5).

"Here it comes, kolikokrat smo že zapravili vodstvo z 1: 0 v letošnji sezoni. Her veliko on her side. Z več izkušnjami nato v ključnih trenutkih pravilno odločiš. Nisem zadovoljen z drugim polčasom. Arsenal je bil boljši in zasluženo je izenačil. Na koncu without skušal poslati vse igralce v napad. Res without upal on konca's zmagoviti zadetek, "je bil razčaran Solskjaer.

Nezadovoljni navijači po koncu tekme
Manchester United by letter 1989 ni zbral 10 točk v sedmih krogih. Takrat je bil trener Sir Alex Ferguson, ki je končal on 13. mestu. Uprava je imela dovolj potrpljenja in legendarni Škot je nato leta 1993 z naslovom prvaka začel zlato odbobje kluba. Navijači na naslov čakajo od maja 2013 in na koncu tekme so bili znova zelo nezadovoljni.