[ad_1]

dnes 22:55
|

Futbalisti FC Barcelona post-final of the finále španielskeho Kráľovského pohára. Po remíze 1: 1 z prvého duelu vyhrali v stredajšej odvete na štadióne Realu Madrid 3: 0 po dvoch presných zásahoch Luisa Suareza a vlastnom góle Raphaela Varanea.

Duel Real Madrid – FC Barcelona ste mohli sledovať ONLINE at ŠPORT.sk >>

"Biely balet" doplatil na množstvo nepremenených čistých šancí. V prvom polčase nedokázali využiť svoje veľké príležitosti Vinicius Junior ani Karim Benzema. Po zmene strán to bol opäť Benzema, Lucas Vazquez a tiež Reguilon, ktorí nedokázali prekonať ter Stegena v bránke hostí.

Naopak, Barcelona skórovala trikrát. V 50. minúte sa presadil Suarez, v 69. minute si dal vlastný gól domáci stopér Raphael Varane a definitívny úder uštedril Realu onedlho z jedenástky svojim druhým presným zásahom Suarez.

Finálovým súperom katalánskeho klubu bude jeden z dvojice Betis Sevilla to FC Valencia. Ich prvé vzájomné stretnutie sa skončilo nerozhodne 2: 2, odveta je na programe vo štvrtok o 21.00 h v Valencii.