Friday , November 22 2019
Home / slovakia / Slováci sa zabávajú on najpikantnejšej nahrávke z Gorily: VIDEO Sex on Vazovovej

Slováci sa zabávajú on najpikantnejšej nahrávke z Gorily: VIDEO Sex on VazovovejThe tone, že je kauza Gorilla kauzou najmä vlády Mikuláša Dzurindu, niet pochýb. Slovákov však v nahrávke najviac zaujal hlas podobný Robertovi Ficovi. Bye bye v konšpiračnom byte na Vazovovej stretnúť s Jaroslavom Haščákom, finančníkom z Penty, s ktorým sa, okrem iného, ​​mal rozprávať aj the financovaní strany Smer. Ok toho, Robert I'm jediný aktívny politik, ktorý sa v nahrávke spomína.

Druhou najpočúvanejšou časťou medzi ľuďmi je, zdá sa, údajný sex Anny Bubeníkovej to Jaroslava Haščáka, ktorý na nahrávke trval asi 15-20 minút. Začína v 20. hodine a končí približne 20. hodine a 50. minute.

Ok toho, obe obaja si očividne náramne užívajú, ľudia si všimli aj hudbu, ktorá im from milostného aktu hrala. Okrem známej pesničky od Chinasky Pohoda, klídek, tabáček, môžme počuť aj Hands up od známej skupiny Ottawan.

Anna Bubeníková je bývalá predsedníčka výkonného výboru Fondu národného majetku Slovenskej republiky, nominovaná SDKÚ-DS a bývalá členka dozornej rady Slovenskej elektrizačnej prenosovej sustniky Z funkcií ball odvolaná po prerokovaní jej prepojenia na kauzu Gorila slovenskou vládou v januári 2012.

Haščák to Bubeníková zaplavili satirické stránky

On the last day Jaroslava Haščáka to Anny Bubeníkovej si zgustli najmä satirické stránky, ktoré vytvorili mnoho vtipných obrázkov.


Slováci sa zabávajú on

Zdroj: Facebook / Zomri


Slováci sa zabávajú on

Zdroj: Facebook / Zomri


Slováci sa zabávajú on

Zdroj: Facebook / Zomri


Slováci sa zabávajú on

Zdroj: Facebook / Zomri


Slováci sa zabávajú on

Zdroj: Facebook / Zomri


Slováci sa zabávajú on

Zdroj: Facebook / Zomri


Slováci sa zabávajú on

Zdroj: Facebook / Skromne

The je je zvuková nahrávka

Viaceré redakcie slovenských médií dostali mailom link na zvukovú nahrávku na ktorej má byť údajne zachytená kauza Gorilla. Nahrávka mala vzniknúť v byte at Vazovovej ulici v Bratislave. Spis Gorilla zverejnil anonym v decembri 2011, bad zachytávať rozhovor medzi spolumajiteľom Penty Jaroslavom Haščákom to politikmi the províziách v štátnych obchodoch v rokoch 2005 to 2006.

Haščák aj Penta authenticitu nahrávky spochybňujú.Nahrávku Gorily našla police v decembri 2018 v dome podnikateľa Mariana Kočnera Podľa špeciálneho prokurátora Dušana Kováčika zatiaľ nie je isjé najvá You can slov to môže potvrdiť len Slovenská informačná služba.

Denník N tiež získal 70-minútovú nahrávku rozhovoru bývalého generálneho prokurátora Dobroslava Trnku s Marianom Kočnerom Týkať sa maldajného Trnkovho pokusu the vydieranie Haščáka nahrávku jehozuzu Haščák sa dištancoval od všetkých "domnelých aktivít", s ktorými má byť podľa komunikácie spájaný, to odmietol ich.

Haščák vyzýva na zverejnenie všetkých spisov

Spolumajiteľ skupiny Penta Jaroslav Haščák vyzýva orgány činné v trestnom konaní, ktoré vyšetrujú alebo dozorujú trestnú vec Gorilla, aby zverejnili bezodkladne celý obsah vyšetrovacích spizkáv Tiež všetky zencilnice, správy or stave vyšetrovania, listinné dôkazy, znalecké posudky to ďalšiu dokumentáciu. Haščák tiež žiada, aby bol čo najskôr vypočutý.

"Toto zverejnenie je už niekoľko rokov opakovane sľubované, opakovane sound s nim 'vyjadril súhlas the opakovane sa nedeje. Po zverejnení takzvaných the údajných nahrávok gorilla, ktoré zrejmé unikli z vyšetrovacieho spisu, znaleckého Bez posudku to Bez súvisiacich výsledkov policajných preverovaní Tam uvedených skutočnosti, je možné obnoviť dôveru k zákonnosti vyšetrovania len tak, že spisy budú zverejnené, " uviedol vo výzve Haščák.

Myslí si, že keď sa vyšetrujú skutočností, ktoré sa mali odohrať pred 13 až 15 rokmi, je prakticky nemožné, aby zverejnenie obsahu spisov mohlo ovplyvniť svedkov alebo zmariť dôkazy. Haščák zároveň žiada, aby bol čo najskôr vypočutý k novým skutočnostiam, ktoré sa objavili v súvislosti s nahrávkami, alebo aj k samotným nahrávkam. Tvrdí, že vždy poskytoval potrebnú a najmä všetku požadovanú súčinnosť v vyšetrovaní kauzy Gorilla, v ktorej bad právne postavenie svedka.


Source link