Monday , June 21 2021

Sia trpí neurologickým ochorením, ktoré jej spôsobuje chronickú bolesťpred 6 hodinami | redakcia

Austrálska speváčka a skladateľka Sia trpí neurologickým ochorením, ktoré jej spôsobuje chronickú bolesť. Interpretka, ktorá je známa tajnostkárstvom svojom živote pravidelne si zakrýva tvár pod parochňami svojom probléme prehovorila in sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter.

V príspevku napísala, že mal Ehlersov-Danlosov syndróm, čo je zriedkavé ochorenie, ktoré postihuje spojivové tkanivo v tele a môže spôsobovať bolesti kĺbov či extrémnu singleavu. „Tým z go, ktorí trpia bolesťou, fyzickou či emočnou, sound check len povedať, milujem vás, držte sa. Bolesť demoralizes the vy nie ste sami, “napísala 43-ročná rodáčka z Adelaide.

Sia Kate Isobelle Furler debutovala v roku 1997 albumom OnlySee, by ktorom nasledovali Healing Is Difficult (2001), Color The Small One (2004), Some People Have Real Problems (2008), We Are Born (2010), 1000 Forms Of Fear (2014), This Is Acting (2016) a tiež vianočná nahrávka Everyday Is Christmas (2017). Speváčka často spolupracuje aj s inými interpretmi. Napríklad s Davidom Guettom sa podieľala on skladbe Titanium s rapperom Flo Ridom on piesni Wild Ones.

Pomáhala napísať niekoľko skladieb pre Christinu Aguileru alebo zložiť hit Diamonds speváčky Rihanny. About the spolupracovala minulosti duom Zero 7 či hudobníkom Beckom. Je tiež členkou superskupiny LSD, v ktorej putobí spolu s rapperom Labrinthom a dídžejom a producentom Diplom. Bad trio on konte album Labrinth, Sia & Diplo Present … LSD (2019).

Zdroj: SITA (Bbc.com, archiv)
Photo: Siamusic.net

Zdielať on Facebooku


Source link