Sunday , November 17 2019
Home / slovakia / PC Revue | Vianoce 2019 s Telekomom: voľné balíky dart pre všetkých, Samsung dvojičky, nový hardvér aj bonus on príslušenstvo

PC Revue | Vianoce 2019 s Telekomom: voľné balíky dart pre všetkých, Samsung dvojičky, nový hardvér aj bonus on príslušenstvoUž vo štvrtok 24. októbra 2019 štartuje Telekom vianočnú kampaň roka 2019. V predaji budú tri varianty obľúbených dvojičiek, posilnená ponuka hardvéru, aj bonus na príslušenstvo. Pre všetkých je tu aj benefit, tentokrát vo form extra balíka dada.

Mobilná ponuka

Pre veľký úspech letnej akcie prináša Telekom v novembri a decembri voľný balík dart ktorý si môžu zákazníci aktivovať v aplikácii Telekom. Zákazníci s paušálom NO, ÁNO Biznis, Happy to Bez záväzkov si ho môžu aktivovať raz v mesiaci plateau konca mesiaca dart od 250 MB of 25 GB. Novinkou vianočnej kampane 2019 je aj darček v podobe kupónu na nákup príslušenstva 40 €, ako odmena za aktiváciu či predĺženie paušálu NO. Zákazník si môže kupón uplatniť v predajni Telekomu na nákup ochranného skla či obalu na svoj nový smartfón a doplatí 4 centy alebo cenový rozdiel. Kupón môže alternatívne využiť aj na kúpu ročného balíka dada in Easy (za 19 resp. 29 €). Výška kupónu je odstupňovaná podľa paušálu nasledovne:

– 40 € pre ÁNO XL to ÁNO XXL

– 25 € pre NO L

– 15 € pre NONO S, NONO M, NONO M Date

V ninej podobe prichádzajú aj obľúbené dvojičky. K jednému paušálu ANO sa budú dať kúpiť dve zariadenia i try to rok má zákazník na výber:

– 2 smartfóny: ​​Samsung GALAXY A70 + Samsung GALAXY A10

– Hodinky + smartphone: Samsung GALAXY Watch 42mm + Samsung GALAXY A10

– Smartphone + LEGO: Samsung GALAXY A40 + LEGO Paranormálny autobus 3000

Smartfóny Samsung GALAXY A70 i GALAXY A10 pridu v premiére vianočnej ponuky Telekomu.

Ponuka pre mobilné a fixné služby

Pre zákazníkov pevných aj mobilných služieb mal Telekom vo vianočnej kampani 2019 až päť hardvérových ponúk do vypredania zásob. Novinkou su dva kavovary. Smart kávovar KRUPS Evidence EA892D10 dokáže pripraviť 15 druhov káv a je prepojený aj s aplikáciou pre smartfóny. Zároveň bude k dispozícii aj lacnejšia verzia KRUPS Evidence EA890110.

Po úspechu z minulého roka ponúkne Telekom aj nový model robotického vysávača, iRobot Roomba i7.

Veľa zákazníkov určite poteší herná konzola Sony PlayStation 4 Pro. Telekom zvolil i try rok výkonnejší model aktuálnej generácie var 1 s HDD, 3 hrami (Horizon Zero Dawn, God of War, Gran Turismo Sport), PS Plus Store at 90 kit $ 20.

V ponuke nebude chýbať tv, tempting Ultra HD 4H TV Samsung s uhlopriečkou 50 “.

Ponuku dopĺňa ešte úplne odlišný typ hardvéru – sada Raspberry Pi 4B, ktorou Telekom pristupuje novým spôsobom ku vzdelávaniu detí.

Ponuka iba pre fixné služby

K svojmu portfolio pevných služieb (Internet TV) ponúka Telekom na výber aj notebook Lenovo IdeaPad S145-14IWL so 14 “FullHD displejom, Intel i3-8145U procesorom, 4 GB RAM to 128 GB HDD. K notebook dostane zakazník aj originálnu tašku Lenovo.

Ako vidno, ponuka je bohatá a zákazníkom už zostáva iba vyberať.

Zobrazit Galériu


Source link