Monday , June 21 2021

PC Revue | 4ka slávi 4-té narodeniny a prichádza s tretím nekonečným produktomNajmladší operátor 4-ka putobí na Slovenskom trhu už 4-tý rok a za tento čas si dokázal získať priazeň množstva zákazníkov. Ako prvý slovenský operátor priniesol už v roku 2017 nekonečné gives to pr príležitosti svojich štvrtých narodenín prichádza 4ka s už tretím nekonečným produktom.

Krátko po svojom príchode na trh mala 4ka vlastnou 4G sieťou pokryté viac ako 75% population SR. Aj vďaka tomu že je operátor na trhu najmladší, availuje v súčasnosti najnovšou technológicaiou siete. V tomto roku ako prvý pilotnej spustil prevádzky prvé vysielače 5G siete čo mu umožňuje v reálnych podmienkach testovať a ladiť tuto technologiu a umožňuje to aj záujemcom z radov svojich zákazníkov. Od svojho príchodu na trh operátor prišiel s úspešnou ponukou – Moja 4ka s jednotnými 4 centami za minútu / SMS / MB doma aj v celej EÚ. Priniesol obľúbené nové paušály TO (Total Online), ktoré prekonávali konkurenciu tým že obsahovali desiatky gigabajtov dada. V minulom roku operator sprístupnil pre všetkých zákazníkov bez rozdielu aj 3G sieť v národnom roamingu. Štvorkári túto zmenu ocenili a objem prenesených dart v 3G sieti odvtedy vzrástol 5-násobne. Nasledovalo predstavenie nových paušálov SLOBODA, ktoré v sebe kombinujú veľké počty minút, back to SMS s veľkými objemami gives it to všetko bez viazanosti. V súčasnosti najpopulárnejší nový paušál je SLOBODA 100+, nasleduje čisto dartový paušál SLOBODA DATE to SLOBODA ∞ +.

Kým nový paušál SLOBODA ∞ a dartový balík NEKONEČNÉ DÁTA sú určené pre tých, ktorí dartujú veľa všade, nový balík DENNÉ NEKONEČNO ocenia hlavne tí, ktorí potrebujú naľen cičičná sledovať dôležitý zápas. Za cenu 1 euro dostanú až 10 GB Dat. Tie môže zákazník míňať počas 24 hodín od aktivácie. Dáta je možné čerpať at celom Slovensku i v EÚ.

„Pre aktiváciu DENNÉHO NEKONEČNA bude potrebné zaslať SMS v tvare: DN na číslo 950. DENNÉ NEKONEČNO možno odporučiť každému, kto nepotrebuje využívať celý mesiac is on the svojej YES CHI Primárne je balík určený pre zákazníkov bez paušálov, v prádade potreby si však každý môže takto navýšiť predplatené objemy dart v nových paušáloch alebo dartových balíkoch. DENNÉ NEKONEČNO si budú môcť zákazníci aktivovať od 9.10.2019.

4ka už tradične na svoje narodeniny ponúka darček pre všetkých svojich existujúcich zákazníkov. V piatok 4.10. všetci Štvorkári dartujú zadarmo na celom Slovensku, bez ohľadu na to či sú práve pripojený vo vlastnej sieti alebo v sieti partnera v národnom roamingu.

Veľmi výstižne sa k narodeninám 4ky vyjadril riaditeľ Juraj Ondriš .: „Štvrté narodeniny 4ky su nás tak trochu symbolické. Prišli sme na trh ako štvrtý operátor, voláme sa black 4ka, aj keď pre veľa ľudí sme už 1ka. Uspeli sme vďaka tomu, že sme im priniesli, čo im v ponuke našej konkurencie dlhodobo chýbalo. NAJVIAC gives to SLOBODU volania za prijateľné ceny. Po nedávnych produktových zmenách, keď sme zjednotili objemy dart vo vlastnej to partnerskej sieti, the title veľkú pozitívnu energized podporu. Chceme za ňu všetkým poďakovať, “

Zobrazit Galériu


Source link