Thursday , November 14 2019
Home / slovakia / Na pohrebe nechýbala ani Dara Rolins: Za kariéru vďačí Gottovi († 80) … Nebyť Karla, všetko by cake inak!

Na pohrebe nechýbala ani Dara Rolins: Za kariéru vďačí Gottovi († 80) … Nebyť Karla, všetko by cake inak!Dara Rolins si na svojho hudobného otca zaspomínala v jednej z relácií, ktoré mapovali Maestrov život. „Pamätám si at the moment, kedy ma Jirka Zmožek objavil pre Česko to pre Karla. Ten naápad vznikol v jeho hlave … Pamätám si, ako u ná tame zazvonil phon následovala prosba na mojich rodičov, či by ma uvoľnili, aby proyla do Prahy a naspievali sme spolu duet, slávny duet, “ povedala speváčka.

Pre 11-ročné dievčatko zo Slovenska to cake niečo neuveriteľné, stáť po boku takej hviezdy, akou bol Karel Gott. In the nadšením the veľkým rešpektom na nahrávanie s Darou spomínal aj slávny Čech. „Zažili sme so Zvonkami šťastia také krásne cesty, kedy sme išli v spe spirei sme si. Ona ball úžasná … Spievala pieseň od Whitney Houston, al tak moderne a štýlovo, “ nešetril slovami on adresu plavovlásky Gott.

Dara si uvedomuje, aké veľké šťastie mala, že pieseň s Karlom naspievala. Dnes by totiž so svojou kariérou nemusela byť tam, kde je. „Come on, bez neho by cake všetko inak … Neviem ako, ale inak. Already sound rada, je je to tak, ako to je, “ uzavrela slovenská diva, ktorá pieseň Zvonky štěstí dodnes na svojich vystúpeniach s obľubou spieva.


Source link