Monday , June 21 2021

Minecraft Earth s rozšírenou republished pride už v októbriVývojári plánujú hru globálne sprístupniť from the konca roka 2019.

Spoločnosti Microsoftu a Mojang, stojace za titulom Minecraft Earth, plánujú po letnom testovaní postupne sprístupniť hru globálne na zariadeniach os systémom Android a iOS. Titul si vyskúšame od októbra cez predbežný prístup (Early Access), informoval web WindowsCentral.

Najprv sa plánuje postupné spúšťanie a testovanie záťaže. Môžeme očakávať, že medzi prvé krajiny, kde si rozšírenú realitu vyskúšajú, budú regióny z uzavretej beta fizzy – čiže Švédsko, Japonsko, Spojené kráľovstvo Veľkej Británie to Severn. From Vianoc by mal byť titul dostupný globálne s výnimkou Číny, ktorá dostane v budúcnosti osobitnú verziu pravdepodobne pre miestne zákony.

Ukážka herných možností v Minecraft Earth:

Doteraz bol Minecraft Earth pomerne dosť obmedzený, no s postupným uvoľňovaním následne pribudnú aj nové funkcie. Dostaneme šancu si vytvárať vlastné svety a zdieľať ich so svojimi priateľmi.

Čakajú nás aj časovo obmedzené svety Minecraftu (Adventures). Tam mame možnosť plniť rôzne úlohy, ktoré majú byť navrhnuté tak aby hráči medzi sebou spolupracovali a komunikovali, uviedol web Heise.de.


dnes 18:15


|

Author:
Róbert BorovskýSource link