Tuesday , October 15 2019
Home / slovakia / Marček obvinil Mikloša, že ho drží vyšetrovateľ on Ukrajine kvôli kšeftom: Dokázateľné klamstvo

Marček obvinil Mikloša, že ho drží vyšetrovateľ on Ukrajine kvôli kšeftom: Dokázateľné klamstvoPeter Marček sa v uvod odvolával aj na ukrajinského poslanca Alexeja Dudinského "V štátnej ukrajinskej televízii sa približne pred 3 týždňami objavilo meno nášho ekonomického expert in the reformer„ Ivana Mikloša, " začal v statuse poslanec Marček at margo šéfa strategickej skupiny poradcov at podporu reinforce at Ukrajine, ktorým Ivan Mikloš je.


Peter Marček

Zdroj: TASR / Štefan Puškáš

Príkaz neopúšťať Ukrajinu

"Ten, ako vieme, barely„ radiť “the riadiť takú istú ekonomickú„ transformáciu “ako u nás. ukrajinský generálny prokurátor, ktorý mal podľa mojich información dať príkaz Miklošovi, aby neopustil krajinu, " vyhlásil on sociálnej sieti Marček.

Mikloš sa poradí the právnych krokoch

Na včerajší večerný Marčeka status už reaguje aj dotknutý exminister Mikloš. "Od rána mňa a moju asistentku kontaktujú novinári, ale aj iní ľudia, že čo hovorím in the poslanca Marčeka status," Mikloš. You can do it Marček odvoláva na údajné, tri týždne staré verejné vystúpenie poslanca Alexeja Dudinského. "Celé je to, samozrejme, nezmyselná to vedomá lož," bráni sa Mikloš.

Mikloš sa chce poradiť s právnikmi ohľadom tvrdení poslanca Marčeka

Ivan Mikloš

Zdroj: TASR – Jakub Kotian

Ten navyše tvrdí, že poslanec Alexej Dudinskyj, ako ho nazýva Marček v statuse, neexistuje. "There is Alexander Dubinskyj, ten však nemal ani v parly, ani v televízii žiadne vystúpenie, v ktorom by spomínal moje meno," uvádza Mikloš.


Marček obvinil Mikloša, že

Zdroj: Facebook / Ivan Mikloš

Mikloš rovnako spochybňuje vyjadrenia the spomínanom zákaze opúšťať krajinu. "Rovnako neexistuje žiadny príkaz generálneho, ani žiadneho iného ukrajinského prokurátora, ktorý by mi bránil opustiť Ukrajinu. Z Kyjeva naposledy sound of Bratislavy odletel minulý týžde str v stredera värtään exminister financií. Ten status uzatvára, že po návrate sa chystá poradiť s právnikmi.

In šírení statusu poslanca Petra Marčeka sa podieľal aj dezinformačný web Hlavné správy a Mikloš sa v konečnom dôsledku rozhodol, že právne kroky teda nezváži len voči Marčekovi, ale aj voči spomínanému webu. Hlavné správy sa už ale medzičasom Ivanovi Miklošovi ospravedlnili. Web sám uznal, že Marček im poskytol nepravdivú informaáciu, ktorú zdieľal aj na sociálnej sieti.


Source link