Wednesday , February 26 2020
Home / slovakia / Čo mi chýba on iPhone 11 Pro za 1569 €? Prekvapivo nie je úplne odkonalý.

Čo mi chýba on iPhone 11 Pro za 1569 €? Prekvapivo nie je úplne odkonalý.Apple robi úžasné veci už viac ako 40 rokov. Milujem túto značku a taktiež milujem nové iPhony. Aj tu sa nájdu nedostatky, na ktoré by som chcel upozorniť. Čo mi chýba on the iPhone 11 Pro za 1569 €. I'm just doing that.

6thČo mi chýba on iPhone 11 Pro za 1569 €?

Za predajnú cenu by mal byť iPhone 11 Pro by všetkých stránkach dokonalý – svetapple.sk

Sound majiteľom iPhone 11 Pro s 512 GB pamäťovou variantou. Za toto zariadenie si Apple vypýtalo 1569 €. Pokiaľ sa nad tým zamyslím trochu komplexnejšie, za túto čiastku peňazí si dnes už človek môže kúpiť kadečo. Dokonca aj auto.

Nebude to you nič moc ale nebude to ani “Felicia” a bude to pojazdné. On your behalf, by za 1569 € možno dopriali radšej nejaký zážitok prípadne by cestovali niekam do inej krajiny. I don't know how to do it anymore, but I think I'm smart. Keďže ale nový iPhone toľko stojí, musím to rešpektovať. Ak ho človek chce musí byť ochotný zaň aj zaplatiť a vzhľadom na jeho popularitu vo svete je v tomto smere Apple dosť úspešné. Napriek tomu sa tu ale nájdu veci, ktoré mi k smartfónu za túto čiastku peňazí nesedia. Apple nám mohol dať predsa len trochu viac a nemusel šetriť.


Source link