Friday , November 15 2019
Home / romania / Genk s-a chinuit pe teren proposed the last clasată! Cât a jucat Ianis Hagi

Genk s-a chinuit pe teren proposed the last clasată! Cât a jucat Ianis Hagi

Genk, echipa lui Ianis Hagi, s-a chinuit pe teren offered the last clasată din Belgia, Cercle Brugge, pe care for învins-cu 1-0, uniculous goal in the match Sebastian Dewaest, in the minute 8 in the match.

Mijlocașul from 21 ani a fost introdus în minutul 80 al partidei, în locul decarului Samata, give naked to reușit să puncteze. Campioana Belgiei the obținut, însă, I trained the important punctual și the urcat by the locul șn Jupiler League.

Trei goluri și două pase decisiva bifat Ianis Hagi în acest sezon, eg plan intern, pentru Genk, training care the patron milioane euro pentru a-l aduce de la Viitorul.

• În următoarea etapă, Genk va juca tot pe teren propén, împotriva lui Antwerp, antrenată echipa of Ladislau Boloni.

Gică Hagi, prezent by Luminus Arena pentru Genk – Liverpool

Gheorghe Hagi fost prezent by Luminus Arena din Genk pentru meciul echipei lui Ianis Hagi cu Liverpool. Campioana Europei s-a impus clar, 4-1, si s-a distance from the patru puncte of Salzburg occupying loci lui trei din Grupa And Ligii Campionilor.

Hagi a fost în Belgia cu ocazia zilei from naștere a lui Ianis, fiul său împlinind ani 21, și a profitat from ocazie pentru a vedea pe saw meciul cu Liverpool: „I m-am dus şi pentru că was ziua lui, the împlinit 21 of ani şi am vrut să order împreună cu soţia. Bine dog jucat şi acele minute. Just like a big mech, the vorbit who's antrenorul şi au făcut and tactica, ştia Când sà joace şi Cât s joace. Mother bucur tare dog and appreciated by an antrenor şi joacă la the echipă aşa de mare, văzut că with scris englezii of it, and respectat şi va veni timpul să joace, că are multe meciuri de jucat.

This ass, sunt fericit, sunt mândru, give încă nu sunt împlinit. Mai aşteptăm dog and fr drum şi trebuie sán if sevvolte în continue, dog are multe de făcut. N-the primit niciun cadou, donate am stat împreună, maică-sa is busy cu cadileile, the frogs acolo cu el şi I'm mîntors la treabă. Noi ne sfătuim, vorbim tot timpul ca prieten, ca părinte, ca antrenor. Suntem ca doi prieteni ”, the spus Hagi, the revenirea în țară.

Ianis Hagi a început meciul din posture of rezervă și a fost întrodus pe teren în minutul 87, în locul lui Junya Ito, the scorul of 4-0 pentru Liverpool. După un minut, belgienii au înscris golul de onoare.