Tuesday , November 12 2019
Home / poland / Scena PC nie zawodzi. Mody Pierwsze Red Dead Redemption 2

Scena PC nie zawodzi. Mody Pierwsze Red Dead Redemption 2Jedną z niezaprzeczalnych zalet grania on PC jest możliwość modyfikowania kodu gry. Twórcy modów uwielbiają bawić się wielkich, otwartych środowiskach pełnych zależności, takich jak to z Red Dead Redemption 2. Dlatego nie dziwi mnie, piere pierwsze modyfikacje już znajdują się w sieci. Dziwi mnie, that's just przydatne. Wiele to mówi the aktualnej kondycji RDR2 on PC.

Oczywiście nie każdy mod from gry jest wart rekomendacji. Dzatego pozwoliłem sobie wybrać najlepsze, najciekawsze najbardziej przydatne modyfikacje, jakie już teraz można pobrać from Red Dead Redemption 2 on PC. Zaczniemy od pozycji obowiązkowej dla każdego, kto w RDR2 grał wcześniej on PlayStation 4 albo Xboksie One:

Szybkie ominięcie długiego rozdziału wprowadzającego…

Zimno Egnieg sięga po kolana. Artur Morgan mozolnie wspina si po górskich szczytach pagorkach. Otwarcie Red Dead Redemption 2 jest niezwykle długie, dla kogoś kto grał w have grę na konsoli, może być także niezwykle nużące. Pierwsze minuty rozgrywki miały nie tylko nauczyć gracza podstaw przetrwania na dzikim zachodzie, ale również pokazać iż RDR2 jest grą wyjątkową. Prowadzą w swoim tempie. Realizowaną bez pośpiechu. Dbającą detects him.

Problem polka na tym, grae grając w Red Dead Redemption 2 by reason drugi trzeci czy czwarty nie każdy chce się ponownie męczyć z otwierającym rozdziałem. Stąd zaklasyfikowany of the modów plik ze stanem zapisu, który pozwoli doświadczonemu graczowi rozpocząć przygodę od razu w drugim rozdziale. Wystarczy pobrać go i wkleić from folderu C: Users Documents Rockstar Games Red Dead Redemption 2 Profiles.

… Alz rozpoczęcie na bogato, z dobrą kasą na start.

Alternatywą wobec powyższego jest inny stan zapisu, z którym gracz dostaje świetny bonus on start. Jeśli go pobierzecie i wkleicie odpowiedniego folderu, zaczniecie drugi rozdział z 50 tys dol. From tego obóz jest już maksymalnie rozbudowany i czekają w nim wszystkie możliwe bronie i udogodnienia. From tego elementy ekwipunku Morgana zostały maksymalnie ulepszone, a na głównego bohatera czekają dwa rumaki arabskiej krwi.

Dzięki takiemu początkowi gracz nie musi ponownie tracić czasu in polowania oraz aktywności zarobkowe. Jeśli jednak grasz w RDR2 by raz pierwszy, KATEGORYCZNIE odradzam korzystania z tego stanu zapisu. Chociaż żmudne i powtarzalne, tropienie zwierząt oraz dbanie the finse grupy jest ważną częścią rozgrywki. Bez niej Red Dead Redemption 2 nie będzie już tak pełne. Dlatego save'a dedykuję jedynie osobom grającym by reason drugi albo trzeci, które chcą się by prostu pobawić w otwartym świecie.

Zamień się w orła albo wilka and zachowaj zwierzęcą moc.

Ta modyfikacja pozwala natychmiastowo zamienić Artura Morgana w jednego z białkowych mieszkańców Red Dead Redemption 2. Tyczy się zarówno ludzi, jak i zwierząt. Znacznie ciekawsza jest ta druga grupa, ponieważ to właśnie ona cechuje się wachlarzem kompletnie unikalnych ruchów oraz właściwości – gdy Arthur zamienia się w dane zwierze, przejmuje i predysachiaje Właśnie to jest świetne.

Dla przykładu, zamieniając się wilka możemy błyskawicznie biec przed siebie, przez dłuższy czas nie okazując zmęczenia. Poruszamy si wiele szybciej niż człowiek. Wskakując w skórę niedźwiedzia będziemy wymachiwać ciężkimi łapami, rozszarpując wrogów. Jako orzeł przelecimy nad każdą wodą aby tylko jak najszybciej dotrzeć from celu. From tego taka przemiana w zwierzę jest świetnym dowodem na to, jak wielką wagę from the detail przywiązali producenci. Graczowi łatwo wtedy podziwiać zachowanie piór wystawionych na wiatr. Niesamowite.

Kontrola nad grą. Dzięki konsoli.

Najczęściej pobieranym Red Dead Redemption 2 modem jest aktualnie Scripthook – modyfikator skryptów z bardzo poręczną, wywoływaną konsolą nawigacyjną. Za jej pomocą możemy teleportować się wiele miejsc, zmodyfikować por dnia czy zmienić warunki pogodowe. Jest nawet możliwość natychmiastowego przywołania „pojazdu” – od żłobionego dłutem w drewnie kanu po pancerny pociąg.

Scripthooka warto zainstalować z jeszcze innego powodu. Wiele modów from poprawnego działania wymaga jego obecności. Poza tym umówmy się – natychmiastowa miasteczka teleportacja po złapaniu złoczyńcy to coś, czego gracze bawiący się ponownie w RDR2 bardzo pożądają,

Nagroda za twoją głowę? NOPOLICEPLEASE

From teraz pamiętam pospieszne wpisywanie kodu NOPOLICEPLEASE w GTA III. By my wprowadzeniu funkcjonariusze przestawali mnie ścigać, the gwiazdki obławy policyjnej spadały do ​​zera. W Red Dead Redemption 2 sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Nie wystarczy schować się krzakach, aby nagroda za naszą głowę magicznie wyparowała.

Z jakiegoś powodu do kategorii modów dla RDR2 przedostał się trainer. Zewnętrzna aplikacja ingerująca w kod gry pozwala na wiele fundamentalnych oszustw. Mo nae na przykład sprawić, Arte Artur Morgan będzie (prawie) nieśmiertelny, i kego kondycja nigdy nie będzie słabła. Dla mnie najbardziej praktyczną, najmniej inwazyjną modyfikacją rozgrywki jest jednak skrót klawiszowy CTRL + Num2, dzięki któremu nagroda za głowę gracza znika jak gdyby nzdy

Oczywiście to wszystko dopiero początek

Pierwsze modyfikacje wyrastają jak grzyby po deszczu. Artura Morgana można już przebrać za kinowego Jokera, the inne projekty koncentrują się wokół suwaka FOV. Niestety, twórcy modów nie mają ułatwionego zadania. Red Dead Redemption 2 jest na ten moment grą bardzo niestabilną. Dokonywanie zewnętrznych modyfikacji kodu wcale tej wątłej stabilności nie pomaga. Dlatego nic dziwnego, nae nawet najpopularniejsze mody idą w parze z okazjonalnymi crashami.

Tak szybkie pojawienie się pierwszych modów pozwala jednak sądzić, iż scena dla Red Dead Redemption 2 będzie niezwykle aktywna. Already przekonany, mode modyfikacje wprowadzające of świata gry samochody and samoloty, pełną nagość oraz współczesne bronie palne to tylko kwestia czasu. Co dalej? Jak w przypadku wielu sandboksów, limit jest głównie wyobraźnia author. Myślę, możemy odliczać tygodnie from pojawienia się w RDR2 canned Iron Mana.


Source link