Friday , November 15 2019
Home / poland / Eksperci chcą Złotej Piłki dla Roberta Lewandowskiego! "Niczym nie ustępuje Messiemu czy Ronaldo"

Eksperci chcą Złotej Piłki dla Roberta Lewandowskiego! "Niczym nie ustępuje Messiemu czy Ronaldo"Źródło zdjęcia: Federico Guerra Moran / Shutterstock.com

Czy Robert Lewandowski zasłużył na wygraną w walce the "Złotą Piłkę"? Polscy eksperci nie mają wątpliwości że napastnik powinien znaleźć si na najmniej podium plebiscytu.

Robert Lewandowski notuje nieprawdopodobny początek sezonu. 31-latek strzela turtleneck wyciągając Bayern Monachium and reprezentację Polski z tarapatów. Napastnik obecnie może pochwalić się znakomitymi statystykami – w 2019 roku dla "Die Roten" zdobył już 36 bramek. W związku z tym w mediach coraz odważniej mówi si szansach "Lewego" w walce o "Złotą Piłkę".

Robertowi to wyróżnienie należało się już dawno. Lewandowski przegrywał z Ronaldo i Messim, good bye tak popularny in świecie. Uważam, "Lewy" powinien dostać "Złotą Piłkę", a nie tylko znaleźć się on podium – przekonuje Jan Tomaszewski.

Robert Lewandowski jest jedyny w swoim rodzaju. Jest wielu napastników, którzy seryjnie strzelają sip, ale potem się zacinają. Robert jest systematyczny. W dodatku robi to z każdej pozycji, każdą częścią ciała. Jeśli ma wygrać „Złotą Piłkę” – I'm going to have something nigdy – Dodaje Radosław Michalski, były reprezentant Polski.

Nieco ostrożniej swoje przewidywania wyraża za to Jerzy Engel.

Dla mnie Robert w pełni zasługuje na to, by znaleźć się podium "Złotej Piłki". Problems może być to, Bunde Bundesliga nie jest zbyt scenery przez światowe media. Uważam jednak, and Robert w niczym nie ustępuje Messiemu czy Ronaldo i należy mu się miejsce w tym gronie – podkreśla były selekcjoner.


Source link