Sunday , December 8 2019
Home / lithuania / Rekordiniame V.Carterio mače siautėjo T.Youngas go D.Rose'as

Rekordiniame V.Carterio mače siautėjo T.Youngas go D.Rose'as

Pergtikinama pergale Nationalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) startavo Atlantis „Hawks“ (1/0) ekipa, išvykoje 117: 100 (38:32, 22:31, 31:18, 26:19) nugalėjusi Detroito „Pistons“ (1/1).

Rungtynės intriguojančios buvo tik iki trečiojo kėlinio vidurio. Būtent tada „Pistons“ paskutinį kartą pirmavo, the inittyvą perėmę „vanagai“ didžiąją ketvirtojo kėlinio dalį laikė dviženklį pranašumą irele šeimininkams pagalvoti apie pergalę.

Ryškiausia mačo žvaigžde tapo lygos antrametis Trae‘us Youngas. Gynėjas for 37 minutes pelnė 38 taškus (5/11 dvitaškių, 6/10 tritaškių, 10/12 baudų metimų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį bei 6 kartus suklydo.

Arenoje susirinkę „Pistons“ gerbėjai galėjo pasidžiaugti tik dėl Derricko Rose‘o pasirodymo. Nuo suolo pakilęs įžaidėjas for 25 minutes pelnė 27 taškus (11/15 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 5/5 baudų metimų), atkovojo kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir sykį prasiženg

Rekordą pasirodęs aikštėje užfiksavo Vince‘as Carteris. Veterans atidarė 22-ąjį savo sezoną, the tokio ilgaamžiškumo iki šiol nebuvo pademonstravęs joks kitas NBA žaidėjas.

Detroito klubas šiame mače go vėl vertėsi be Blake‘o Griffino. Tikimasi, kad kelio skausmus jaučiantis aukštaūgis praleis bent tris artimiausius „Pistons“ mačus. Maža to, trečiajame kėlinyje aikštelę paliko go Reggie Jacksonas, pajutęs skausmus nugaroje.

Ketvirtajame kėlinyje streikuoti ėmė virš krepšių esantys laikrodžiai. Nustojus veikti švieslentėms, sand pranešėjas balsu skaičiuodavo paskutines penkes atakos sekundes. Technika buvo sutvarkyta likus žaisti 6 minutes.

„Hawks“: Trae'us Youngas 38 (7 atk. Kam., 9 lost rez., 6/10 tritaškių), Johnas Collinsas (10 atk. Kam.) Go Jabari Parkeris (7/9 dvitaškių) po 18, De'Andre Hunteris 14 , Evanas Turneris 9 (4/4 dvitaškių), DeAndre Bembry 8 (4/4 dvitaškių).

„Pistons“: Derrickas Rose‘as 27 (11/15 dvitaškių), Andre Drummondas 21 (12 atk. kam., 4 per. kam.), Luke‘as Kennardas 13 (3/9 tritaškių).