Saturday , November 16 2019
Home / lithuania / „Real“ svečiuose krito prieš lygos autsaiderius

„Real“ svečiuose krito prieš lygos autsaiderius

Madrido "Real" klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 0 – 1 turėjo pripažinti „Mallorca“ futbolininkų pranašumą go nukrito į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

Greitos „Mallorca“ atakos smaigalyje atsidūręs Junioras Lake 7-ąją minute pasiuntė kamuolį į vartus go išvedė šeimininkus į priekį 1: 0.

Grubia klaida pasinaudojęs L.Junioras 14-ąją minute antrą kartą nuginklavo vartininką. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę go įvarčio neįskaitė.

Casemiro 42-ąją minutę po kontakto su varžovu krito baudos aikštelėje, tačiau teisėjas nusprendė vienuolikos metrų baudinio neskirti.

Sergio Ramosas 64-ąją minute atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio.

Alvaro Odriozola 74-ąją minute užsidirbo antrą geltoną šiose rungtynėse go „Real" liko rungtyniauti dešimtyje.