Monday , November 18 2019
Home / lithuania / „Porsche“ paviešino vaizdo įrašą, kaip gaminamas „Taycan“: žada ir pigesnę elektromobilio versiją

„Porsche“ paviešino vaizdo įrašą, kaip gaminamas „Taycan“: žada ir pigesnę elektromobilio versijąRugsėjo pradžioje „Porsche“ kompanija Štutgarte, Cufenhauzeno pramoniniame rajone, atidarė pirmajam elektromobiliui „Taycan“ skirtą gamybos liniją.

„Porsche Taycan“ elektromobilis kompanijai yra labai svarbus. Tai yra didžiausias kiekis pinigų, kuriuos Vokietijos automobilių gamintojas yra kada nors investavi į vienos transport priemonės programą, go panašu, kad jie labai didžiuojasi savo pasiekimu.

„Porsche“ iki 2022 m yra numačiusi į elektromobilių tyrimus ir gamybą investuoti daugiau nei 6 mlrd. eurų Vien investicijos į naująją gamybos liniją Cufenhauzene sudaro daugiau nei 700 mln. eurų, the įskaičiuojant kėbulų gamyklą, kurioje kuriami ir kiti „Porsche“ modeliai, daugiau nei 1 mlrd.

„Porsche“ kompanija paviešino neapdorotą go special nepagražintą vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip naujoje gamykloje žingsnis po žingsnio gaminami „Porsche Taycan“ elektromobiliai.

„Porsche“ pabrėžia, play gamykloje „kiekvienas gamybos žingsnis yra optimizuotas tam, kad būtų galima„ Taycan “gaminti efektyviai ir preciziškai tiksliai – pasiekiamas aukščiausias meistriškumo lygy“ ė savy ”

Vaizdo įrašas išties labai įdomus, įskaitant tokius momentus, kaip jėgos pavaros go transport priemonės kėbulo sujungimas.

„Porsche“ taip pat paskelbė, kad šioje gamykloje give papildomai priims 500 darbuotojų ir iš vision dabar prie „Taycan“ elektromobilio gamybos darbuosis 2000 specialistų.

Iš pradžių „Porsche“ planavo per metus pagaminti 20 000 vienetų „Porsche Taycan“ elektromobilių, the tai yra visai nemažas kiekis, turint omenyje tai, kad „Porsche“ gamina išskirtinai aukštos klasės automobilius.

Dabar automobilių gamintojas teigia, kad padidins „Porsche Taycan“ gamybos apimtis, kadangi mato išaugusį pirkėjų susidomėjimą bei elektromobilio paklausą.

„Porsche Taycan“ susilaukė didelio susidomėjimo, nors daugelis jo kainą ir laiko aukšta. „Taycan Turbo“ kainuoja supports 150 000 JAV dolerių, the „Taycan Turbo S“ versija – 185 000 dolerių.

Nepaisant to, daug žmonių pateikė elektromobilių rezervacijas anksčiau nei „Porsche“ patvirtino kainas. Taip pat gamintojas teigia, kad pigesnės „Taycan“ versijos turėtų pasirodyti metal kitais.

VIDEO: How the Taycan is Made (raw footage)
Source link