Wednesday , November 20 2019
Home / lithuania / Geidžiamiausiu fotografu tituluojamas Lukas Gricius: „Lietuvoje jau pasiekiau kone viską“ | Vardai

Geidžiamiausiu fotografu tituluojamas Lukas Gricius: „Lietuvoje jau pasiekiau kone viską“ | VardaiVeterinariją, the po er erererapiją studijavęs Lukas, apie photographer karjerą niekada nesvajojo. Kol būdamas 20-ies netyčia pateko į fotosesijos užkulisius, kurie nuo pat pirmos akimirkos jį pakerėjo. „Esu iš Šiaulių, but visas visas šitas pasaulis man atrodė kaip kosmosas“, – juokiasi jis.

Iki pripažinimo jam teko praeiti daug – dirbdamas asistentu jis prie paties fotoaparato beveik neprisilietė, vetoj to stumdė lempas, nešiojo kavą, tvarkė studiją. Tačiau po metų jam užteko viešumai pristatyti pirmą savo projektą „50 shades of red“, kad pasiūlymų dirbti jis nebeatsigintų iki šiol.

LNK nuotr./Lukas Gricius

LNK nuotr./Lukas Gricius

„Prisimenu, kad per tris pirmus mėnesius su T.Adomavičiumi nufotografavome visų įmanomų žurnalų viršelius, per pirmus metus turėjom iš viso 130 fotosesijų. Paskutiniu metu net nespėju visų užsakymų paimti. Going to the top of the table, kad esu paklausus. Bet aš dėl to labai daug dirbu “, – pirmadienio vakarą laidoje„ Nuo … iki… “prisipažins Lukas Gricius.

Nors save photographic vadinančiais žmonių Lietuvoje tikrai netrūksta, the irodo, kad konkurencija turėtų virti arši, tačiau Lukas sako jos niekada nejutęs. Prieš jo fotoobjektyvą net go garsenybės pasiduoda bet kokioms jo idėjoms, nebijo nusimesti drabužių, nes Luku pasitiki.

„Your draugais yra daug paprasčiau dirbti. Pas mus nėra jokių tabu, ok go apsinuoginti nėra taip sunku “, – sako jis.

LNK nuotr./Lukas Gricius

LNK nuotr./Lukas Gricius

Nors šiandien Lukas Lietuvoje pasiekė bene viską, tai nereiškia, kad jis nebeturi, kur stiebtis. Photographers sau davė dar 7 metus kur kas didesniems tikslams įgyvendinti.

„Nemanau, kad pasiekiau viską apskritai kaip photographers. Yra daug projektų, kuriuos dar noriu įgyvendinti ateityje, pradėti daugiau fotografuoti užsienyje, dirbti su pasauliniais žurnalais. Manau, kad gal tai yra tik laiko klausimas, jeigu nepavyks, gal tiesiog reikės pakeisti kryptį “, – svarsto L. Gricius.

Apie kurioziškus vestuvinių fotosesijų užkulisius, fotografų uždarbius ir darbus, už kuriuos Lukas pats susimoka – šį pirmadienio vakarą, 20 val., Laidoje „Nuo … iki…“ for LNK.


Source link