Thursday , November 14 2019
Home / lithuania / Galutinis taškas: prasidėjo slaptas balsavimas dėl Pranckiečio

Galutinis taškas: prasidėjo slaptas balsavimas dėl PranckiečioJei valdančioji dauguma turės daugiau nei 71 balsą, jau ketvirtadienį galima tikėtis balsavimo dėl naujo Seimo vadovo.

Tai jau pakartotinis balsavimas šiuo klausimu. Pirmasis buvo pripažintas neteisėtu, nes praėjusį antradienį Buvo nepatvirtina balsų skaičiavimo komisija. Ą kartą didžioji dalis valdančiosios daugumos paliko Seimo posėdžių salę, savo balsą atidavė vos 11 parliamentarų.

Prieš savaitę vaizdas gerokai pasikeitė – slaptame balsavime savo balsą atidavė žymiai daugiau parlamentarų nei praėjusią savaitę.

Pirmas savo balso atiduoti atskubėjo parliamentarians Petras Gražulis.

Antradienio rytą daug klausimų dėl darbotvarkės patvirtinimo su šiuo klausimu nebuvo. Opozicijos atstovai kėlė klausimą, air protinga rengti balsavimą, kai Seimo Etikos go procedūrų komisija give nepateikė savo išvadų dėl praėjusios savaitės įvykių skundų. Tačiau Seimas savo balsą pasakė – darbotvarkė patvirtinta.

V. Pranckietis dar šiandien sakė, kad jei bus surengtas pakartotinis balsavimas, kurios jo teigimu, nėra teisėtas, teks kreiptis į Konstitucinį Teismą (KT).

DELFI primena, kad aistros aplink Seimo pirmininko postą verda give nuo vasaros pradžios. Tada, po rinkimų, buvo nuspręsta stiprinti valdančiąją koaliciją. The nauja koalicijos sutartimi, iš naujo išsidalintos ir pozicijos. Seimo pirmininko put buvo pažadėtas su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) bendrą koalicijos sutartį pasirašiusiai Lietuvos socialdemokratų darbo partijai (LSDDP).

V. Pranckietis nesutinka trauktis pats, tvirtindamas, kad jo atstatydinimo siekia tik „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis, kerštaudamas už neklusnumą.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse air kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, the jei sutikimas gautas, būtina nuripalt.


Source link