Wednesday , February 26 2020
Home / lithuania / Bugs „galgirio“ žaidėjas Brockas Motumas su žmona Martyna laukia pirmagimio | Vardai

Bugs „galgirio“ žaidėjas Brockas Motumas su žmona Martyna laukia pirmagimio | VardaiŠia džiugia žinia Martyna Motum pasidalijo su visais, feisbuke paskelbusi savo ir Brocko nuotrauką, kurioje matyti suapvalėjęs jos pilvukas. Būsimi tėvai through b and laimingi cock, the rankoje Martyna laiko būsimo vaikelio ultragarsu darytą fotografiją.

Deny to, Martyna taip pat atskleidė, kada gims jos go Brocko pirmoji atžala.

„Kūdikis Motumas jau pakeliui! Trečias mūsų mažos šeimos narys bus čia 2020-ųjų gegužę go b and b džiaugiamės “, – prie nuotraukos rašė moteris.

15min primena, kad Brockas go Martyna amžiną meilę prisiekė liepos 13-osios vakarą Amalfio pakrantėje įsikūrusiame įstabaus grožio Ravello miestelyje.

Australas B.Motumas į „Žalgirį“ atvyko prieš trejus metus, tuomet ir susipažino su vienmete M.Marmaite. Mergina tuo metu dirbo klube go vedė „Ž algerio TV“ laidas.

„Pasakiau Taip. Taip savo geriausiam draugui, partneriui go mėgstamiausiam žmogui šioje žemėje. Tam, kuris mane kasdien paverčia geresniu žmogumi. Vis dar negaliu tuo patikėti “, – po sužadėtuvių su B.Motumu yra kalbėjusi M.Marmaitė.

„Pastarieji dveji metai su tavimi buvo geriausi bro gyvenime going to negaliu sulaukti visų kitų metų, kuriuos praleisime kartu. Myliu tave “, – rašė pats B.Motumas.

By szkmingo sezono Lietuvoje B.Motumo karjera pasuko į Turkiją – jis sudarė dviejų metų sutartį su Stambulo „Anadolu Efes“ klubu.

TAIP PAT SKAITYKITE: Aistra krepšiniui deganti Martyna Marmaitė „Žalgiryje“ late go save, go mylimąjį Brocką Motumą


Source link