Wednesday , February 26 2020
Home / lithuania / Apie skyrybas pranešę Karolina Meschino go Remis į apdovanojimus atvyko kartu susikabinę rankomis

Apie skyrybas pranešę Karolina Meschino go Remis į apdovanojimus atvyko kartu susikabinę rankomisKasmetinio renginio nepraleido ir šeštadienį apie savo skyrybas officiel paskelbę Karolina Meschino bei Remigijus Daškevičius-Remis. Socialinių tinklų žvaigždė ir reperis įrodė, kad net ir pasukus kelial skirting, galima likti bičiulial puikiais, kadangi į apdovanojimus jiedu atvyko kartu, the fotografams pozavo susikabinę rankomis.

DELFI primena, kad žinią apie skyrybas šeštadienį patvirtino pati K. Meschino, pasidalindama atvira žinute socialiniuose tinkluose.


Apie skyrybas pranešę Karolina Meschino go Remis į apdovanojimus atvyko kartu susikabinę rankomis

© DELFI / Orestas Gurevičius

Apdovanojimuose savo šou sukurs didžiausios muzikos žvaigždės. Justinas Jarutis scenoje žada surengti vieną keisčiausių pasirodymų Lietuvos televizijos istorijoje – savo šou atlikėjas atliks kambaryje aukštyn kojomis.

Ūspūdingą pasirodymą rengia go „G&G Sindikato“ vyrai. Jie šou metu bandys sugriauti sausakimšą go neįtikėtino žmonių kiekio perpildytą išmaniojo namo kambarį.

Efektingus šou išmaniajame name žada sukurti go Vaido Baumilos bei Justės dui bei pop karalienė Džordana Butkutė – ji ruošią įspūdingą, daugiau nei dešimt minučių truksiantį šou, kuriame visį tiąąąąą

Netikėtais išmaniojo namve svečiais apdovanojimuose taps ir legendinis Vaigauskų duets, kurie nuo pat apdovanojimų pradžios atkakliai skinsis kelią iš žiūrovų vietų į didžiąją sceną ir galiausiai joje sušjąąąje suąą „ąąą

Išmaniajame name šį šeštadienį apsilankys ir daugiau žinomų žvaigždžių, kurias vakaro vedėjai Indrė Kavaliauskaitė ir Rolandas Mackevičius žada patikrinti netikėtose go ne visai pathogiose situacijose.


Remigijus Daškevičius go Karolina Meschino

Remigijus Daškevičius go Karolina Meschino

© DELFI / Orestas Gurevičius

„Šių metų apdovanojimų teikėjams paruošėme keletą smagių išbandymų, susijusių su jų teikiama nominacija. Čia gali tekti ne tik parodyti savo srities išmanymą, bet ir pakonkuruoti tarpusavyje užduotyse, kurias kol kas norime palikti siurprizui “, – give prieš renginį intrigavo I. Kavaliauskaitė.

Šou metu su netikėtomis ir smagiomis užduotimis susitvarkyti turės nominacijas teiksiantys J. Jarutis, Monique, Monika Marija, Naglis Bierancas, Monika Čereškaitė, Darius Radzevičius, K. Meskinoi, Rius Auriusi

Tuo tarpu R. Mackevičius žiūrovams taip pat ruošia ne vieną staigmeną. Vakaro metu vedėjas ne tik žada parodyti savo muzikinius sugebėjimus, bet go „pačirškinti“ susirinkusius arenoje.

Roast – dabar itin populiarėjantis komedijos žanras, kurio metu itin komentarais kandžiais, tačiau humoro forma įgeliama žinomiems žmonėms. Žinau, kad publikoje turėsime ne vieną ryškią asmenybę, kurią šou metu esu pasiruošęs lengvai „pačirškinti“, – šypsosi šou metu gerą dozę juoko žadantis R. Mackevičius.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse air kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, the jei sutikimas gautas, būaltina.


Source link