Friday , November 15 2019
Home / lithuania / Aktorius Žiurauskas pirmą kartą prabilo apie skyrybas ir meilę 17 metų jaunesnei draugei: buvau neištikimas ir labai įskaudinau žmoną

Aktorius Žiurauskas pirmą kartą prabilo apie skyrybas ir meilę 17 metų jaunesnei draugei: buvau neištikimas ir labai įskaudinau žmoną40 atsikratytų kilogramų, 17 metų jaunesnė mylimoji go naujas gyvenimo steps: „Jei tai yra viduramžio krizė, ji man velniškai patinka“, – sako aktorius kaunietis Andrius Žiurauskas.

Andrius pirmą kartą sėdasi priešais kameras itin sunkiam pokalbiui, by kurio prisipažino, kad jį išpylė prakaitas nuo tokio savo atvirumo.

„A labai įskaudinau savo žmoną. Prisipažinsiu – buvau neištikimas “, – sako Andrius, go prisipažįsta po skyrybų išgyvenęs kone tragišką gyvenimo periodą, nors jį buvo galima sutikti kone kasdien besilinksminantį naktiniuose Kauno klubuose.

Andrius patikina – dabartinė jo mylimoji Emilija tikrai fog jo skyrybų priežastis. Abu kauniečiai susipažino, kai Andrius jau buvo laisvas.

Visi atsakymai, kaip užsidirbti iš žinomumo.

„As gyvenu tikrai gerai go man yra smagu dėl to“, – sako Andrius.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ – tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę – naujas intervened su gerai žinomu, the gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiu žmogumi.


Source link