Friday , April 10 2020
Home / latvia / Porziņģim ir otrs sliktākais +/- rādītājs Dalasas komandā – Basketbols

Porziņģim ir otrs sliktākais +/- rādītājs Dalasas komandā – Basketbols24 gadus vecais latvietis šosezon piedalījies visās sešās "Mavericks" komandas spēlēs. P 20c 20 mēnešu pauzes viņš pamazām ieiet spēļu ritmā.

Rika Kārlaila vadītajai Dalasas komandai čempionāts sācies veiksmīgāk, nekā to prognozēja pirms sezonas. Sešos mačos izcīnītas četras uzvaras, kas Rietumu konferencē pašlaik ļauj atrasties ceturtajā pozīcijā.

Porziņģis NBA atgriezies sekmīgi, bet ir viens statistikas rādītājs, kurš viņam ir otrs sliktākais komandā, proti, +/- Porziņģim ir -3,7. Tas nozīmē, ka, kamēr laukumā bijis liepājnieks, "Mavericks" vienība guvusi par 3.7 punktiem mazāk nekā pretinieki.

Kortnijam Lī šis rādītājs ir -6,5, bet viņš ir piedalījies tikai divās spēlēs, turklāt laukumā pavadījis vidēji 11 minūtes.

Vairākiem "Mavericks" spēlētājiem +/- rādītājs ir 6 un vairāk, bet serbu milzim Bobanam Marjanovičam tas ir 17,0 Tiesa, viņš laukumā izgājis tikai divos mačos.

Kopējais +/- Porziņģim ir -22, Džeilens Bransons iekrājis +37, Marjanovičs +34, Delons Raits un Tims Hārdevejs juniors +33, Doriens Finejs-Smits +29 un Luka Dončičs +11.

Jāpiebilst, ka Porziņģis ir pamatpiecinieka spēlētājs un parasti del laukumā, kad pretī ir sāncenšu labākie spēki.

Porziņģis šosezon vidēji mačā laukumā pavadījis 32,4 minūtes, kuru laikā guvis 20,5 punktus, izcīnījis 8,2 atlēkušās bumbas, bloķējis 2,7 metienus un veicis 2,2 rezultatīvas piespēles.

Go to "Mavericks" otrs rezultatīvākais spēlētājs, otrs labākais cīnītājs to atlēkušajām bumbām un labākais metienu bloķētājs.


Source link