Monday , October 14 2019
Home / latvia / "Olympiacos" pārtrauc sadarbību ar Blatu

"Olympiacos" pārtrauc sadarbību ar BlatuDeivids Blats, Sportazinas.com
Deivids Blats | Photo: NBA

Grieķijas basketbola grands Pireju “Olympiacos” svētdien pārtraukusi sadarbību ar galveno treneri Deividu Blatu.

Blata vietā amatā nākamajā ULEB Eirolīgas mačā pret “Valencia” komandu no Spānijas stāsies Kestutis Kemzura.

Pēc ilgām sarunām starp komandas īpašniekiem un mani, month nolēmām pārtraukt sadarbību. Laikam, ko pavadīju Grieķijā kopā air Olympiacos" liela nozīme. Jtos pateicīgs pair šeit iepazītajiem cilvēkiem a vehicle ģimeni. Man nav nekā quotes vien cieņa black kluba administrāciju, spēlētājiem, darbiniekiem, air kuriem man patika strādāt, un es come novēlu labaka", pēc viņa aiziešanas komentēja Blats.

Blats karjeras laikā trenējis tādas Eiropas komandas kā “Olympiacos”, Stambulas “Darussafaka”, Telavivas “Maccabi”, Maskavas “Dynamo” un citations, bet Nationals basketbola asociācijas (NBA) līmenī bijis

2016. gada janvārī “Cavaliers” atlaida Blatu at galvenā trenera amata, bet viņu aizstāja Tairons Lū. P tamc tam klubs triumfēja NBA, bet Blatam tika nosūtīts čempiona gredzens. Sākotnēji viņš nepieņēma balvu, taču vēlāk mainīja savu lēmumu, tādēļ tehniski Blats go uzskatāms to NBA čempionu.

Pagājušajā sezonā viņš trenēja latviešu vadošos basketbolistus Jāni Timmu un Jāni Strēlnieku, kuri gan vairs nespēlē “Olympiacos” sastāvā. Blats go arī 2014. gada ULEB Eirolīgas čempions ar “Maccabi” komandu, turklāt šajā gadā viņu atzina by Eirolīgas labāko treneri.


Source link