Friday , November 15 2019
Home / latvia / Olimpisko spēļu maratonu un soļošanu on Tokijas varētu pārcelt uz Saporo – Vieglatlētika – Sportacentrs.com

Olimpisko spēļu maratonu un soļošanu on Tokijas varētu pārcelt uz Saporo – Vieglatlētika – Sportacentrs.comSacensību pārcelšana uz aptuveni 800 kilometru attālo Saporo ļaus aizvadīt sacensības ievērojami zemākā gaisa temperatureūrā – šajā pilsētā dienas laikā temperatūra sasniedz piecus sešīņ ne neņ SO SOņņņ SOņ SO SO SO SO SO SOK jau informējusi Starptautisko vieglatlētikas federāciju par plānotajām izmaiņām.

P rec rekomendāciju saņemšanas no mediķiem SOK vēlas Tokijā ietekmēt arī citu brīvdabā notiekošo sporta veidu norisi, lai mazinātu pārkaršanas riskus.

SOK vēlas visas vismaz 5000 metru garās distanču sacensības sākt vakara sesijās, betting marathon a soļošanas sacensības sākt agrāk vakarā, lai paspētu aizvadīt sacensības. Kalnu riteņbraukšanas sacensību sākums jāpārceļ uz trijiem dienā. Regbijā visām no rīta paredzētajām spēlēm jānoslēdzas līdz pulksten 12.

Visi priekšlikumi vēl tiek izskatīti un tiek ņemti vērā aizvadītajā vasarā veiktie testi.

Tokijas olimpiskās spēles norisināsies no 2020. gada 24. jūlija līdz 9. augustam. Vidējā temperatūra Tokijā jūlijā sasniedz +25.0 grādus pēc Celsija, bet augustā +26.4 grādus.

Izmantotie resursi:
https: //www.olympic.org/news/intern …


Source link