Lielākā daļa pārdoto Toyota RAV4 ir ar hibrīddzinēju – Auto jaunumi – Auto[ad_1]

Aleksejs Radionovs, AS "WESS" izpilddirektors: "Jaunais Toyota RAV4 ir unikāls automobilis savā segmentā, tas ir viens no populārākajiem Toyota modeļiem gan Latvijā, gan pasaulē. Pērn strauju pieprasījuma pieaugumu pēc RAV4 veicināja hibrīda versijas ieviešana. Šobrīd aptuveni 63% no kopējiem RAV4 pārdošanas apjomiem ir hibrīdi. Līdz ar jaunākās RAV4 hibrīda versijas ieviešanu, tā pozīcijas tirgū varētu vēl pieaugt. Jau šobrīd novērojam pastiprinātu iedzīvotāju interesi par jauno RAV4. Moderns dizains, inovatīvas tehnoloģijas un degvielas ekonomija ir tas, kādēļ autobraucēji visā pasaulē un arī Latvijā izvēlas šo modeli un ar to ir komfortabli pārvietoties gan pilsētvidē, gan ārpus tās. "

Jaunākās paaudzes hibrīds Toyota RAV4 apvieno modernu dizainu, izcilu kvalitāti un veiktspēju gan pilsētvidē, gan ārpus tās. Pilnīgi jaunais piektās paaudzes RAV4 aizsāk jaunu SUV spēju un drošības laikmetu – pateicoties uzlabojumiem, kas iespējami SUV pirmoreiz izmantojot TNGA (Toyota Jaunā globālā arhitektūra) platformu, un jaudīgajam jaunajam dizainam. Jaunais RAV4 piedāvā izcilu vadāmību, brauciena komfortu, plašu salonu, klasē vadošo bagāžas nodalījuma ietilpību, kā arī izteiksmīgu un pievilcīgu dizainu ar zemākām jumta un dzinēja pārsega līnijām un augstāku klīrensu.

PHOTO: Toyota

Jaunais RAV4 ir unikāls auto savā klasē. Jaunais 2,5 litru, 222 ZS pašuzlādes hibrīda dzinējs pārsteidz ar savu jaudu un efektivitāti. Šim Hybrid Dynamic Force dzinējam ir klasē labākie degvielas ekonomijas un izmešu emisiju rādītāji. RAV4 degvielas patēriņš kombinētajā ciklā būs tikai 4,5 l / 100 km, bet CO2 emisijas – tikai 102 g / km. Jaunais RAV4 ir arī pārsteidzoši dinamisks spēkrats – tā paātrinājums no nulles līdz 100 km / h aizņem tikai 8,1 sekundi. Jaunais RAV4 ir pieejams arī ar ekonomisku 2,0 litru 173 ZS benzīna dzinēju ar uzlabotu dinamiku. Benzī vers vers vers vers vers vers vers vers vers vers Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz Benz

Jaunais Toyota Rav4 Hybrid krosovers ir arī pirmais Toyota modelis, kam standarta aprīkojumā iekļauta Toyota Safety Sense – progressīvs aktīvās drošības sistēmu komplekts autovadītāja un pasažieru drošībai uz ceļa. Progresīvās Toyota tehnoloģijas palīdz novērst negadījumus un sniedz vēl lielāku drošību autovadītājam.

Toyota RAV4 ir viens no visu laiku populārākajiem Toyota modeļiem – šodien tas ir viens no pasaulē labāk pārdotajiem automobiļiem. Kopš 1994. gada ir pārdots vairāk nekā 8 miljonu RAV4 modeļu, bet 2019. gadā pašreizējais RAV4 modelis bija pasaulē vislabāk pārdotais SUV ar 810 953 pārdotiem eksemplāriem.

PHOTO: Toyota

[ad_2]

Source link