Wednesday , April 1 2020
Home / latvia / Brīvdienās un nākamajā nedēļā gaidāmi mainīgi laika apstākļi

Brīvdienās un nākamajā nedēļā gaidāmi mainīgi laika apstākļiSalīdzinot ar nedēļas pirmo pusi, nedēļas izskaņā nokrišņi gaidāmi ievērojami mazāk, kā arī tie skars vien atsevišķus valsts reģionus, latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centr.

Arī darba nedēļas sākumā vēl līs salīdzinoši mazāk, bet, sākot ar nedēļas vidu, valsts teritoriju šķērsos vairākas nokrišņu zones, būtiska gaisa temperatūras pazemināšanās joprojāz netie prog.

Brīvdienās Baltijas jūru no dienvidiem uz ziemeļiem šķērsos aktīvs ciklons. Tā ietekmē intensīvi līs Baltijas jūrā, Latvijā nokrišņi gaidāmi vien atsevišķos rajonos.

Ciklona ietekmē Kurzemē jūras piekrastē pastiprināsies dienvidaustrumu, dienvidu vējš, kas naktī uz svētdienu brāzmās sasniegs 15-17 m / s. Dienā gaisa temperatūra gaidāma + 6… + 10 grādi, savukārt naktī tā nebūs zemāka par + 3… + 8 grādiem.

Pirmdien Latvijā vēl saglabāsies zems atmospheres spiediens, debesis aizklās mākoņi un daudzviet gaidāms lietus. Tomēr dienas laikā, pastiprinoties augsta spiediena atzara ietekmei, nokrišņi mitēsies.

Otrdiena paies bez ievērojamiem nokrišņiem. Gaisa temperatūrā naktī pazemināsies līdz 0 … + 5 grādiem, savukārt dienā gaiss iesils līdz +4 … + 7 grādiem.

Nedēļas vidū no rietumiem pietuvosies jauns ciklons, kas atkal atnesīs rudenīgu lietu, arī nedēļas otrajā pusē gaidāms, ka Latviju šķērsos jaunas nokrišņu areas. Līdz ar dienvidu puses vējiem mūsu reģionā ieplūdīs siltāka gaisa masas – naktīs temperatūra pieturēsies + 2… + 8 grādu robežās, savukārt dienā gaiss iesils līdz +4 … + 10 grādiem.

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, but inform informingcīs līdzekļos vai jebkur citur go jānorāda kā publicētā materiāla avots.


Source link