Wednesday , November 13 2019
Home / czechrepublic / Vize odborníků: Jak budou vypadat děti prince Williama a vévodkyně Kate?

Vize odborníků: Jak budou vypadat děti prince Williama a vévodkyně Kate?Jakmile vévodkyně Kate oznámila, že čeká potomka, fanoušci po celem světě hádali, jak asi bude vypadat. George, Charlotte anise Louise jim to zrovna nevyšlo. You can go from naší galerie na odhad příznivců to reálný výsledek. To je rozdíl, co?

Fanoušci jsou britskou královskou rodinou doslova posedlí. Jakmile bad at sobé vévodkyně Kate něco slušivého, from druhého dne to zmizí z pultů. Chtějí to mít totiž všichni. Posedlost nebo spíš jakási fanouškovská oddanost projected i v jiných ohledech.

Než narodili děti Williama to Kate, fanoušci toužili vědět, jak budou asi přibližně vypadat. Toho hned chytli genetičtí specialisté v čele if Surethou Erasamusem, kteří se některým návrhům příznivců lehce vysmáli a vyvrátili, proč takhle potomci vypadat nebudou. You can add me to the narozenými dětmi není takřka žádná, jak se můžete přesvědčit v naší galerii.

Děti jsou naštěstí daleko hezčí

Realizes if the návrhů naštěstí lišila, jelikož všechny tři děti jsou the poznání krásnější. Chybělo I like it to žádné nebyly. Vztah Williama a Kate totiž jednu dobu pořádně skřípal a nikdo už moc nedoufal, že spolu zůstanou. Jednu dobu and dokonce rozešli. Než si řekli sladké „year,“ bylo to u nich tak trochu jako at houpačce.

V 2007, by čtyřech společných letech, šli od hedge. Podle spisovatelky Katie Nicholl po Kate chtěla, aby přestal flirtovat s cizími dívkami na vojenských misích v Bovingtonu. Tehdy ještě budoucí vévodkyně Kate toužila po vztahu, mixed ale, aby William navrhl svatbu, byl spíše pro rozchod. Později toho litoval s matkou jeho dětí se k sobě vrátili zpět.

S Kate's bad nedopadlo

By William pak přiznal v pořadu ITV News, že s Kate poznali ještě na univerzitě a byli oba mladí. Snažili jsme se přijít na to, kdo vlastně jsme. Šlo spíše o najít si vlastní cestu, navíc jsme oba ještě dospívali. Dopadlo to ale dobře, "dodal budoucí následník trůnu, který je dnes šťastným tatínkem tří dětí.


Source link