Monday , November 11 2019
Home / czechrepublic / Svoboda za nulled vystartoval paten za brankou. Zvládli jsme to můžu padat dál smál se golman Vítkovic

Svoboda za nulled vystartoval paten za brankou. Zvládli jsme to můžu padat dál smál se golman VítkovicJaroslav Ožana, ČTK

Domácím k přerušení series porážek dopomohly především přesná střela z hole Dominika Lakatoše v závěru prostřední časti a první čisté konto Miroslava Svobody v sezoně. „Dočkal already if you already see the utkání, bylo to docela dlouhé čekání. Třeba na Kladně jsem ni přišel nesmyslně necelé čtyři minuty před koncem, takže jsem za ni moc rád a doufám, "radovala if victimkovická brankářská.

Utkání přitom Svoboda nezačal úplně šťastně. Jeden z premiérových výletů za branku skončil jeho zaškobrtnutím a nekontrolovaným stop at the mantinel. „Mar po zranění trochu tvrdší loket, když jsem spadl in rameno, ok to zabolelo. I still have a double. Někdo mi tam asi nastavil nějaký patník, "vtipkoval Svoboda.„ Možná tam byla rýha v ledu, prostě jsem zakopl.

Brankář Vítkovic Miroslav Svoboda.

Jaroslav Ožana, ČTK

Toho těšilo, že měl konečně and trochu více štěstí. Stálo při něm především při dvou střelách slovenského obránce Jánošíka, které zastavila tyč. „Zažil jsem si teď dost smůly, tak je doubé mít někdy i štěstí," liboval si Svoboda. Spoluhráče chválil za defenzivní práci. jsme silní na brankovišti jak u nás, tak u nich. V tom si myslím, byl obrovský rozdíl, "přemítal Svoboda.

Vítkovice výhrou nad Litvínovem přerušily hned dvě porážek series. Kromě čtyř domácích nezdarů prohráli i ve čtyřech posledních extraligových kolech, což znamenalo sešup na 10. příčku. „Jsme rádi, že jsme vyhráli, ale žádné uspokojení v kabině není. Je po zápase a musíme myslet na ten další. V neděli jedeme from Karlových Varů, kde nás čeká stejně těžký zápas, "varoval Svoboda před přílišným optimismem.

Náladu v kabině ale výhra ve dvoustém extraligovém klání s Litvínovem rozhodně vylepšila, což dokázal victimkovick Jan Výtisk, jenž přikvačil k rozhovoru a mezi novináře natíhl rukuel Svoboda jeho pobídku přijal s s chutí se něj zakousl. „Nebyl teda moc dobrý, asi na mě šetřil," smál se golman Vítkovic.


Source link