Tuesday , October 15 2019
Home / czechrepublic / Porsche to Boenig společně míří do vzduchu. Chystají letadlo. Na elektřinu, pochopitelně

Porsche to Boenig společně míří do vzduchu. Chystají letadlo. Na elektřinu, pochopitelněPorsche Boeing officiate oznamují spolupráci v oblasti premium méstské letecké mobility, jejímž výsledkem mal stát plně elektrický letoun kolmým startem i přistáním pro lety na krátké vzdálenosti.

Zástupci společností Porsche a Aurora Flight Sciences, dceřiné společnosti Boeing, podepsali memorandum o vzájemné spolupráci na průzkumu trhu s prizevou městskou leteckou mobilized the rozšíření městské dopravn do vzdu Díky tomuto partnerství mají obě společnosti využívat své tržní Síly a znalostí pro studium a rozvíjení budoucnosti premium let mobility.

„Porsche se snaží rozšířit svou působnost výrobce sportovních automobilů tím, že se stane přední značkou premium mobility. Z dlouhodobého hlediska to může znamenat přechod of třetí dimenze cestování, “ říká Detlev von Platen, člen Výkonné rady pro prodej a marketing společnosti Porsche AG. „Kombinujeme silné stránky dvou předních světových společností, abychom oslovili potální klíčový segment trhu budoucnosti.“

V rámci partnerství vytvoří společnosti mezinárodní tým, který se bude zabývat různými aspekty městské letecké mobility, včetně analýzy tržního potálu prizeiových vozidel a možností jejich použ.

Boeing, Aurora Flight Sciences a Porsche se svými společnostmi Porsche Engineering Services GmbH a Studio F.A. Porsche podle materiálů zveřejněných německou automobilkou již vyvíjejí koncept plně elektrického letounu s kolmým startem i přistáním Tuto informaci prozatím doplňuje pouze jedna officio vizualizace stroje nad městskou zástavbou, ale bližší informace k jeho technice či dokonce plánovaným výkonům prozatím k dispozici nejsou.

Studie společnosti Porsche Consulting z roku 2018 předpovídá, že trh Mestske letecké mobility is výrazně rozroste well rubbing 2025. Studie rovněž ukazuje, že Nova řešení Mestske letecké mobility Budou cestující přepravovat rychleji the efektivněji než stávající konvenční způsoby pozemní dopravy S nižšími náklady i větší flexibilitou.

Nemecka automobilka nemíří the vzduchu poprvé the připomenout lze, že za provedení svého interiéru vděčila inženýrům od Porsche například pilotní kabina dopravního letounu A310 ave osmdesátých letech byl in základech plochého šestiválce pro Porsche 911 vyvinut letecký motor PFM 3200, který byl vyroben v sérii čítající okolo 80 jednotek použitých nejčastěji v lehkých jednomotorových turistických strojích jako je například Mooney M20.

Zdroj: Dr. Ing. H.c. F. Porsche AG


Source link