Tuesday , November 19 2019
Home / czechrepublic / Nebudeme českou Dacií, kritizují odbory plány VW na zařazení Škody mezi levné značky

Nebudeme českou Dacií, kritizují odbory plány VW na zařazení Škody mezi levné značkyOdbory automobilky Škoda Auto kritizují chystanou strategii koncernu Volkswagen, který podle některých medií chce Škodu směrovat na východ, přinutit ji vyrábět levná auta a být konkurencí značce Dacia. Odbory zvažují určité kroky, které zatím neupřesnily, uvedl týdeník Škodovácký odborář.

The situation I am trying to do týden vyjádřil také předseda představenstva společnosti Bernhard Maier v dopisu, který zaslal zaměstnancům.

"Zapojíme se, budeme bojovat za budoucnost. Nejsme ovce, které tady jen sledují, jak nás chce někdo poškodit. Chceme pokračovat v nastaveném úspěšném trendu. Povšík.

Povšík zdůraznil, že firma například nechce přijít o výrobu modelu Superb v České republice, který má doubled marži a vytváří zisky.

Report snaze směrovat Škodu na východ a udělat z ní lacinou značku if podle týdeníku nikomu ve firmě nelíbí. Povšík mluví v této souvislosti the demotivaci zaměstnanců. "Momentálně protestujeme i tím, že jsme nepodepsali dohody has signed him požadované vícepráci. Nebudeme ukazovat aktivitu, když už víme. Povšík.

Šéf Škody Bernhard Maier v dopise zaměstnancům napsal, že v koncernu zahrnujícím vice značek je prověřování produktového směřování jedním z pravidelných úkolů oddělení strategie. You can do this or the postup.

Maier uvádí, že Škoda už několik let naplňuje jasně nastavenou strategii značky a produktovou strategii, která je celosvětově velice úspěšná. "A na tom se ani v budoucnosti nic nezmění," uvedl Maier.

Škoda Auto loni dodala na světový trh 1.25 milionu aut. Provozuje tři výrobní závody v České republice, vyrábí v Číně, Rusku, in Slovensku, v Alžírsku a Indii, většinou prostřednictvím koncernových partnerství, gives him in Ukrajině a v Kazachstánn ve spoku lol partner. Je aktivní naíce než 100 trzích.


Source link