Friday , February 28 2020
Home / czechrepublic / Detaily příjezdu Praott Gottové: Její partner at pohřeb nepůjde

Detaily příjezdu Praott Gottové: Její partner at pohřeb nepůjde"Dominika na pohřeb přiletí. A bad naplánovanou cestu," řekl TN.cz Timo Tolkki. Manžel Gottové zvažoval, že na sobotní pohřeb také půjde. "Nakonec nás zastoupí jen Dominika. Nemám pohřby rád," popsal Tolkki s tím, že by také špatně snášel tak velkou pozornost médií. Redakce zná termín příletu Dominika Gottové, ale nebude ho zveřejňovat.

Gottová, která žije s manželem ve Finsku, nese prý smrt svého otce špatně. "Velice jí to zasáhlo. If slzami v očích mi řekla, že tatínek zemřel," popsal krátce po smrti svého tchána. Podle Tolkkiho s bolestivou ztrátou snaží smířit. "Už je jí malinko lépe," popsal v neděli.

Tolkki s Gottem seznámil v roce 2000. "To bylo poprvé, with jsem přiletěl s Prahy Dominikou," řekl a popsal jejich první setkání. "Nepamatuji si jméno restaurace, ale bylo to u řeky. Karel přišel i s Ivanou. Měl na sobě sluneční brýle to already already zrovna dopil pivo," zavzpomínal.

I když se kvůli velké vzdálenosti viděli málo měl Tolkki svého tchána moc rád. "Ten jeho úsměv… Ten byl nezapomenutelný," řekl a dodal, jak byl Gott ke své dceři vždy štědrý. "Chtěl bych, aby každý věděl, že nás vždy moc podporoval. Více najdete zde.

S Gottem přijedou rozloučit tisíce fanoušků, Praha bude kolabovat


Source link