Monday , December 9 2019
Home / czechrepublic / Češi chtějí prorazit ve světě s chytrým hlídačem věcí

Češi chtějí prorazit ve světě s chytrým hlídačem věcíHlídač věcí bude hotový v roce 2020. „Koupíte zařízení, spárujete s naší aplikací, nastavíte, co m dělat: můžete mít senzory, na čem potřebujete. Je to jednoduché řešení pro člověka, který chce ochránit věci, na kterých mu záleží: od auta, chaty, domácí mazlíčky, popřípadě i děti, “řekl k hlídači věcí Vlach.

Hlavní čast prodejů společnosti tvoří její vlastní držáky for the aut. V Prostějově vyrábí Recall and kožená pouzdra on the telefony. Firm chce expandovat from US to USA, but i zákazníky v Japonsku. Tržby Recallu z prodeje výrobků, služeb a zboží loni vzrostly meziročně o 11 procent na 210,1 milionu Kč, provozní zisk has the proco sto na 15,8 milionu. Thank you very much.

Recall vyvinul s vysokou školou ve Zlíně s signed Novodesign i vlastní držák from aut. Firm reacovala na to, že před dvěma lety se velcí zákazníci začali sami vyrábět příslušenství. Držák vévodí prodejům, firm jich loni prodala přes 10 000 kusů.

With the internet?

Za zkratkou IoT (Internet of Things, česky internet věcí) se ukrývá označení pro chytré přístroje, které jsou schopny připojovat if on the internet a komunikovat mezi sebou prostřednictvím této celosvětové počíčěččíčč.

Typicky jde například zařízení, která umožňují sledování či ovládání některých funkcí na dálku. Připojit se k nim je možné prostřednictvím chytrého telefonu nebo počítačového tabletu internet, i když je uživatel in druhém konci planety.

Celosvětovou počítačovou Síť mohou tímto způsobem využívat nejrůznější rekordéry, meteorologické stanice, ale klidně také chytré žárovky, u kterých je možné upravovt teplotě sv.

Do vývoje investoval Recall za poslední dva roky deset milionů Kč. Jednou z novinek je hledač klíčů. „Zařízení date na klíče, je připojené bluetooth k telefonu, phon si zařízení můžete prozvonit. Senzor pohybu dokáže udělat z hledače klíčů ochranný mechanismus: můžete si ho dart na kolo, do batohu, k notebooku a zapnout hlídání pohybu. Jakmile někdo sáhne na tu věc, dostane člověk telefonu signál, “řekl Vlach. Firma loni v ČR a at Slovensku prodala desítky tisíc senzorů.


Source link