Saturday , December 7 2019
Home / czechrepublic / Air Bank konečně zavádí Google Pay. Placení skrze vlastní aplikaci My Air zruší – Živě.cz

Air Bank konečně zavádí Google Pay. Placení skrze vlastní aplikaci My Air zruší – Živě.czAir Bank aktuálně spouští placení mobilem za pomoci Google Pay. Společně s tím zavádí i Garmin a Fitbit Pay. Vlastní řešení v aplikaci My Air bude v nadcházející době zrušeno. Konkurenční Apple Pay banka podporuje již několik měsíců.

Google Přidání karty Pay je jednoduché, stačí si pouze stáhnout aplikaci z Obchodu Play a kartu naskenovat. Alternativně ji bude možné přidat skrze aplikaci My Air, if objeví černé tlačítko u detailu karty. Update on verzi 4.9, která toto umožní, chce Air Bank vydat do týdne, aktuálně to tak touto basketed není možné.

Klepněte pro větší obrázek
V nové verzi aplikace My Air si budete moci přidat kartu from Google Pay na jedno kliknutí.

By the way you can find the platform, be sure to use the NFC technology. Telefon stačí rozsvícený pouze přiložit, pro platby nad 500 korun je nutné jej odemknout, případně platbu potvrdit otiskem prstu či PINem. If you call je také možné vybírat z bezkontaktních bankomatů. Karty v Google Pay je možné využít i pro platby v rámci podporovaných eshopů.

For the Fitbit Pay karty zaregistrování k Garmin Pay je nutné navštívit konkrétní aplikace, které komunikují s vašimi hodinkami. Jak vše funguje se můžete podívat v tomto videu:

Vlastní řešení skrze My Air skončí

Air Bank byla přitom mohutným propagátorem vlastního řešení, které, dle prvotních vyjádření banky, přinášelo pro uživatele výhody bez nutnosti registrace u Googlu. Please call banka navázala i nejrůznější odměny v podobě slev či vrácení peněz zpět. Společně se zavedením Google Pay ale nyní firm počítá s tím, že tuto funkci z My Air odstraní.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Vlastní platební řešení on Androidu bylo u bank oblíbené, postupně od něj ale upouští.

Podobným směrem if v minulosti vydala and Česká spořitelna s jejich aplikací Poketka. Ta sloužila k platbám i sbíráním výhod u obchodníků, následně se banka také rozhodla, že bude raději využívat Google Pay a vlastní řešení ukončí.


Source link